0 (312) 427 49 49 / 0 (312) 427 40 49

Eskişehir Turu (Günübirlik)

Eskişehir Turu (Günübirlik)

Kızılay Güvenpark önünde araçlarımıza biniyor ve saat 07:30’da Eskişehir'e hareket ediyoruz.10:30-11:00 civarı Eskişehir’e ulaşıyoruz. İlk olarak Porsuk Çayı (Adalar, Çarşı) etrafında serbest zaman veriyoruz. Porsuk çayında misafirler tekne turuna ya da Gondol turuna çıkabilirler (Ekstra). Buradan ayrıldıktan sonra Yılmaz BÜYÜKER-ŞEN’in yaptırdığı Balmumu Heykel Müzesini geziyoruz. Ardından sahiliyle, havuzla-rıyla, kafeteryalarıyla söz ettiren Kent Parkı ziyaret ediyoruz. Ardından Sazova Bilim, Sanat ve Kültür Parkına gidiyoruz. Burada sizlere serbest zaman veriyoruz. Bu ser-best zamanda dileyen misafirler Masal Şatosu, Korsan Gemisi,Hayvanat bahçesindeki sualtı dünyası ve Göletin etrafında gezi yapabilirler. Buradan ayrılarak 19. yüzyıl mimarisinin en güzel örneklerinin sergilendiği Odun pazarı'na geliyoruz. Her biri birer tarih olan ve o eski yaşantıyı gözlerimizin önünde canlandıran tarihi konaklar arasında dolaşırken kendimizi Osmanlı döneminin içerisinde hissedeceğiz. Türkiye’nin ilk Modern Cam Müzesi’nde güzel cam eserleri görüp fotoğrafladıktan sonra Atlıhan ’ da (Geleneksel El Sanatları Çarşısı) Lületaşı yapım ve satım atölyelerini görüyor ve burada serbest zamanımızı değerlendiriyor ve Eskişehir’i tanımaya devam ediyoruz. Dünya’da tek olan Lületaşı Müzesi ile Kurşunlu Külliyesi (Camii, Medrese, Kervansaray, Sıbyan Mektebi, Şadırvan) ve 150 yıllık bir tarihe sahip Eskişehir Mevlevihanesini ziyaret ve ardından Ankara’ya hareket ediyoruz. Rota: Ankara – Eskişehir-Ankara (466km) Şehir içi gezileri (20 km) Toplam Kat Edilecek Mesafe: 486 Km

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• Ulaşım • Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri • EFC Tur Araç İçi İkramları • Öğle Yemeği

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Yemeklerde Alınan İçecekler • Tüm Özel Harcamalar • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar • Müze Giriş Ücretler

Dikkat

Tur sirküsü yayımlandığı 1 Mayıs 2017 Pazartesi tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Not

1- Turlarımızda kişi sayısına göre, otobüs, midibüs veya minibüs araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır. 2- TALEP 20 KİŞİDEN AZ OLDUĞU TAKDİRDE TUR İPTAL EDİLİR.

T : 0 (312) 427 49 49 - 0 (312) 427 40 49 - F : 0 (312) 427 48 49

M :

Cinnah Caddesi No : 31/B11 Çankaya / Ankara

Copyright © 2016 EFC Organizasyon Tanıtım Turizm ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm hakları saklıdır. | İnternet sitemizdeki görseller lisanslıdır.
Design By Cogen® Yazılım